Outlet
Art. nr.106452
aclima

Aclima WarmWool Longs, Barn

Toppkvalitets longs i merinoull!

Farge

Størrelse

-40%
329 ,-

549 ,-

Valgt størrelse ikke på lager

Du er nå påmeldt.

Beskrivelse

Produktomtaler ()

Om Aclima

Størrelsesguide

Bytte og retur

Aclima WarmWool Longs 

Aclima's longs for barn, er det tatt ekstra hensyn til at barn er i høy aktivitet dagen lang. Plaggene fra størrelse 90 - 120 har ekstra lag ull på henholdsvis knær og albuer, som fører til ekstra slitestyrke. Den kommer i en flott farge, og har god passform.

WarmWool er Aclimas mest populære serie. Plaggene i denne serien er laget av Total Easy Care (TEC) - behandlet merinoull, noe som gjør plaggene ekstra myke.

WarmWool produktene isolerer svært godt og kan uten problemer brukes når det er minusgrader i luften. Merinoull sørger også for at kroppslukt ikke fester seg i plagget.

Visste du at?
Ull er som kjent veldig bra å bruke når det er kaldt, selv om plagget blir vått. Men visste du at ull også isolerer mot varme utenifra og derfor vil virke avkjølende på varme dager?

 Spesifikasjoner: 

  • 200g soft merinoull 
  • 100% Merinoull