


Denne Kivat luen er en populær vårlue og høstlue med bamsemotiv. Den kombinerer komfort, funksjon og slitestyrke, og er et trygt valg som barnehagelue i skiftende vær.
Luen har vindtette felt over ørene som beskytter mot kald vind. Økologisk bomull er pustende og myk. 3 % elastan gir bedre stretch, som øker komfort og holdbarhet.
Kivat lue med teddybjørn har bamsemotiv i front og dusker som gir et barnevennlig uttrykk. Off-white farge gjør den enkel å kombinere. Designet er utviklet med fokus på barnets behov.
Passer perfekt til barnehage, tur og hverdagsbruk. Egnet i overgangssesonger som vår og høst, når barnet trenger lett beskyttelse mot vind uten å bli for varm.
Tilgjengelig i flere størrelser. Elastisk materiale gir god passform. Knytestropper sørger for at luen sitter godt under lek og aktivitet.
Ja, den har vindtette felt over ørene.
Ja, økologisk bomull er sertifisert og skånsom mot huden.
Ja, den sitter godt og tåler aktiv lek ute.