Lundhags Tausa Tight W`s kan enklest beskrives som en turbukse for brukere med høy aktivitet og tempo. Kroppsnær passform og optimal bevegelighet gjør denne til en herlig turbukse som egner seg like bra til fjells som i skogen, den hekter ikke fast i busker og grener. Softshell materiale kombinert med forsterket overflate på utsatte steder, slik at den tåler bruk i røffere forhold.
Tausa har innvnedig ull som er behaglig mot huden, også når aktivteten og pulsen stiger. 2 lommer med perfekt plassering på lårene gir plass til det mest nødvendige. Det er også glidelåser nederst på bena for ekstra ventilasjon.
Vi liker spesielt det moderne og tidløse snittet som ikke bare er funsjonelt, men også stilfult, og passer inn mer enn bare på tur.
Spesifikasjoner: